Laser a plasma terapie

Laser a plazma terapie

Trápí Vás?

Stresová močová inkontinence.

Chronické, recidivující záněty a infekce genitálu.

Komplikace po porodu, uvolnění poševních stěn.

Vaginální atrofie, pálení, svědění a pocit suchosti.

Komplikace v období po menopauze, atrofie vulvy.

Omlazení intimních partií neboli rejuvenace vaginy.

Bolest, necitlivost, diskomfort během pohlavního styku.

Máme pro Vás řešení!

laserové gynekologie, poskytuje služby v péči o zdraví a krásu ženy v každém věku. Nabízíme zkušenosti v oblasti gynekologie a sexuologie, které nám umožňují odborný a komplexní přístup k řešení intimní ženské problematiky. Vašimi problémy se budeme podrobně zabývat a nabídneme Vám optimální terapii.

Diskrétní a intimní přístup je pro nás na prvním místě.

Vaginoplastika

Vaginoplastika neboli plastická operace pochvy (tzv. facelift pochvy, zlepšení vzhledu poševní oblasti) zaznamenává v dnešní době větší zájem, co se týká intimních míst ženy. Tak jako dnes upravíte prsa nebo nos, tak lze velmi efektivně upravit poševní vchod, příp. zúžit pochvu jako celek.

Vaginoplastika zpevňuje, zdokonaluje a modeluje tvar pochvy tak, aby anatomicky odpovídal původnímu stavu, obnovuje vaginální strukturu, pro zvýšení sebevědomí i omlazení intimní partie.

Kdy je vaginoplastika vhodná

Mnohdy z důsledku vaginálních porodů, období menopauzy, nebo vlivem stárnutí z důvodu ztráty elasticity, která věkem klesá, dochází k ochabnutí nebo snížení poševní stěny, což může mít za následek stresovou inkontinenci (nedostatečné zadržování moči), zhoršení sexuálního života, zvýšení citlivosti v poševní oblasti. Chirurgický zákrok vaginoplastika je pro řešení těchto potíží ideální, mimo to se však ještě podílí na zpevnění oslabeného pánevního dna včetně poševní hráze. Vaginoplastika se někdy volí i při radikálním snížení váhy, kdy dojde k velkému uvolnění poševního vchodu včetně měkkých tkání a svalů.

Vaginoplastika je vhodná pouze pro dospělé ženy.

Vaginální rejuvenace – remodelace pochvy

Obrovský průlom v laserové technologii zaznamenáváme v dnešní době při ošetřeních intimních oblastí u žen, které se dosti často potýkají s několika problémy, jako jsou ochabnutí pánevního svalstva, snížení poševních stěn, s tím spojená stresová inkontinence (nedostatečné zadržování moči), vaginální atrofie, nedostatečné zvlhčení pochvy z důsledku vaginálních porodů, období menopauzy (přechodu) nebo vlivem stárnutí, kdy dochází ke ztrátě elasticity, zvýšené citlivosti v poševní oblasti, svědění, kvasinkovým infekcím, zánětům, pálení, apod., což vede ke zhoršení sexuálního života a neplnohodnotného vztahu.

Nejjednodušším a nejefektivnějším řešením všech těchto potíží je vaginální rejuvenace – zúžení, zpevnění a zvýšení pružnosti pochvy a poševního vchodu.

Proč právě vaginální rejuvenace s CO2 laserem?

LASER CO2 využívaný k bezbolestnému ošetření je vysokovýkonný, prémiový, se stabilním pulzem a variabilní účinností. Je nejpoužívanějším laserem v estetické a gynekologické medicíně bez poškozování okolní kožní tkáně, bez nutnosti anestezie nebo narkózy, snižuje krvácivost, a tím zatížení organismu, navíc bez vedlejších rizik.

Hymenoplastika

Hymenoplastika neboli rekonstrukce hymenu (panenské blány) již nepatří jen k zákrokům, které podstupují ženy jiného náboženství nebo kultur, na základě nutnosti obnovy panenské blány – protože jen tak např. je žena ceněna jako žena. Mnohdy je pro ně protržení či poškození panenské blány, ať už z jakýchkoliv důvodů, handicapem před vstupem do manželství. Některé země totiž předpokládají neposkvrněný panenský status u žen před svatební nocí s nastávajícím. Tehdy je pro ně hymenoplastika nutností.

Jindy je hymenoplastika požadována, aby obnovila ženě její panenství i z důvodů psychologických nebo sociálních. Proto ji dnes neřadíme již jen k ojedinělým, ale ke standardním gynekologicko-chirurgickým zákrokům.

Kdy je hymenoplastika vhodná

Hymenoplastika je vhodná pro dospělé ženy, které přicházejí po nechtěném sexuálním zneužití, znásilnění, nebo utrpěly při sportování nebo v mládí úraz s následným poškozením hymenu, trpí tím psychickými problémy, které dosti často vedou k malé sebeúctě nebo sníženému sebevědomí. Ať už k protržení (defloraci) došlo z jakýchkoliv důvodů, záleží jenom na ženě, zda se rozhodne zákrok hymenoplastika podstoupit.

Před několika desítkami let byla obnova panenské blány, tedy hymenoplastika, absolutně nemyslitelná. Moderní chirurgické řešení má v dnešní době své opodstatnění.

Hlavní důvody pro hymenoplastiku

Zvětšení bodu G

Zvětšení bodu G pro snadnější dosažení orgasmu nebo pro schopnost prožívat plnohodnotně sexuální život – i to dnes lze jednoduše a šetrně za pomoci kyseliny hyaluronové. Důležitá erotogenní zóna je při zvětšení bodu G citlivější, pevnější, vnímavější pro prožitek pocitů, a to nejen při samotné souloži.

Zvětšení bodu G s výplní kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová hraje v těle důležitou roli – váže na sebe vodu, nachází se mezi buňkami těla a její využití spadá do mnoha lékařských oborů. Jde o přírodní tělu vlastní produkt, tudíž jde o ošetření plně akceptovatelné přírodou. Intimní bod G najdeme za stydkou kostí, asi 5 cm mezi poševním vchodem a močovou trubicí. Vždy však jde o individuální případ.

Léčba inkontinence laserem (léčba uníku moči laserem)

Léčba inkontinence laserem je nová revoluční metoda, která řeší problémy s inkontinencí (únikem moči). V současnosti patří inkontinence celosvětově mezi poměrně častou poruchu, která dotyčnému způsobuje nepředstavitelnou psychickou újmu. Příčinou lehkého či středního úniku moči (inkontinence) u žen bývá zeslabení poševní sliznice nejčastěji způsobené zátěží – klasickým vaginálním porodem, výjimkou však nejsou ani ženy bezdětné. Další původ v samovolném úniku moči, jsou sedavé zaměstnání, vrozená dispozice, stárnutí, ztráta pružnosti.

Stresovou inkontinenci středního a lehčího rázu lze bezbolestně, jednoduše, bez nutnosti chirurgického zásahu vyřešit za pomoci CO2 laserového přístroje FRAXIS GYNOLASER.

Proč metoda s CO2 laserem?

Dříve se potíže s inkontinencí řešily pouze operativně v celkové narkóze. Docházelo k vleklým rekonvalescenčním procesům, problémům s hojením, následným bolestivým stavům.

Za použití CO2 laseru není nutná anestezie ani narkóza, je zabráněno krvácivosti, výhodou je rychlé zhojení, bez negativních rizik a porušení okolní tkáně, zároveň snížení zátěže na organismus.

Odstranění kondylomat, kožních výrůstků, veruk CO2 laserem

V dnešní době se mnoho z nás potýká, ač nerado, s různými kožními výrůstky, jako jsou mateřská znaménka, genitální bradavice (kondylomata), veruky, fibromy, pihy. Mnohdy jde při odstraňování o estetický problém, ale je dobré nepodceňovat žádný útvar na těle (mohou se nacházet kdekoli) a raději vždy absolvovat vyšetření pro zhodnocení zdravotního rizika. Pro jejich odstranění jsou vážné důvody, protože převážná část z nich jsou způsobena virem HPV (lidský papilomavirus) a šíří se po těle kontaktem, tudíž hrozí riziko roznesení infekce na jiné části těla. Je důležité také vyloučit, zda nejde o útvar benigní.

Účinným prostředkem pro odstranění všech kožních výrůstků je v estetickém, chirurgickém i gynekologickém lékařství využíván kvalitní vysokovýkonný CO2 laser určený k cílenému ošetření bez nutnosti šití, pro docílení vyhlazené kůže bez jizev a krvácení.

Proč zrovna CO2 laser a ne jiný?

Protože právě CO2 laser má obrovský výkon, ustálený pulz, je variabilní, tudíž použitelný na mnoho zákroků na jednom pracovišti, hlavní jeho prioritou je vysoká vstřebatelnost paprsku ve vodě a jeho působení jako odpařovací systém. Přístroj je vhodný k odstranění kožních výrůstků kdekoli na těle. Laser má také vynikající koagulační vlastnosti – tzn. že je zákrok bez krvácení.

Každá žena by si měla svoje intimní partie ošetřovat, tak jako si ošetřuje a čistí pleť, nebo jinou oblast těla, protože v životě plní nejen estetickou, zdravotní, ale i sexuální úlohu. To je důležité. Stáří, porody, genetické dispozice, to vše může změnit vzhled. Abyste i Vy mohla prožívat kvalitní plnohodnotný život, mít své sebevědomí na správném místě, nestyďte se přijít. Vaginoplastika opraví to, co je uvolněno a neplní správnou funkci.